Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Přechod na nový web - Jak to bude s rozřazením?


Přechod na nový web – Jak to bude s rozřazením?

26. 7. 2018, 23:12    autor: Jakub Hojer    Organizační   

 (autor: )
Jak se vypořádáme se změnou hracích systémů, kdy na novém webu pyramidu nahradí dráček? Na novém webu bude mnoho novinek, jednou z nich je úplně nový žebříčkový hrací systém ligy. Jaké budou novinky a jak se s tím vypořádáme v srpnu, kdy přejdeme ze starého na nový systém?

JAK TO BYLO DOTEĎ?

Na starém webu jsme všechny hráče rozřadili do tzv. pyramidy. První a druhá liga měly jen jednu skupinu (A), třetí až šestá liga už měly dvě paralelní a rovnocenné skupiny (A a B) a od sedmé ligy do nejnižší se hráči rozřadili do 4 paralelních skupin (A, B, C, D).

Na přelomu měsíce pak došlo k rozřazení na základě dosažených výsledků. Hráči z 1. a 2. míst postupovali o úroveň výš, hráči ze 3. místa zůstávali na stejné úrovni a hráči ze 4. a 5. míst sestupovali o úroveň níže.

Výjimkou byly přechody mezi zúženími (mezi 2. a 3. a 6. a 7. ligou), kdy postupoval vždy jen vítěz skupiny.

JAK TO BUDE NA NOVÉM WEBU?

Na nový web jsme si připravili nový hrací systém – systém žebříčkový. Novinka řeší neoblíbené šestičlenné skupiny, které téměř zaniknou, i nešťastníky, kteří nejsou schopni v 7. nebo 3. lize vyhrát skupinu a vždy končí na nepostupovém 2. místě. Šestičlenná skupina se objeví pouze v případě, kdy do ligy bude přihlášeno 11 hráčů nebo párů.

Postupovat a sestupovat budeme na základě dosažených bodů všech hráčů v celé lize. To znamená, že hráč, který v daném kole vyhraje ve skupině 7A všechny zápasy 3:0 postoupí výš než vítěz skupiny 7B, který vše vyhraje 3:2. Velkou naději na výrazný posun v žebříčku nahoru by měl i druhý ze skupiny 7A, který by jeden zápas prohrál 0:3, ale zbylé 3:0 vyhrál.

Aby nedošlo k promíchání začátečníků s pokročilými, bude i v novém systému zachován princip „bodů za skupinu,“ kdy hráči v nejvyšší lize dostanou na začátku kola nejvíce bonusových bodů a začátečníci v poslední lize nejméně.

Zároveň chceme zajistit častější obměnu soupeřů. Z toho důvodu bude mít i nové schéma paralelní skupiny a celkově bude připomínat dráčka. Přestože tušíme, že se brzy najdou i jiná jména, rádi bychom zůstali u tohoto roztomilého názvu.

Bodové rozdíly mezi jednotlivými úrovněmi jsme se snažili propočítat tak, aby pohyby hráčů mezi skupinami probíhaly podobně jako na starém webu. Může se ale ukázat, že pohyby nahoru a dolů jsou příliš velké či malé a poté budeme muset bodové nastavení ještě upravit. To vše ale ukáže až ostrý provoz.

JAK TO V SRPNU SKLOUBIT DOHROMADY?

Jak vidíte, oba dva hrací systémy jsou úplně odlišné a srpnové rozřazení tedy nebude jednoduché. V úvahu připadalo hned několik variant jak v srpnu rozřazovat, z nichž jsme si vybrali tu nejlepší pro hráče a nejsložitější pro organizátory.

Vyjdeme ze starých pravidel. Zachováme postupy a sestupy 2 hráčů nahoru, 2 dolů atd. A poté všechny účastníky daného městosportu rozhodíme do dráčka.

Jak je zřejmé z obrázků výše, nebudeme moci zajistit, aby hráči z osmé ligy postoupili do sedmé. Velmi pravděpodobně zůstanou v osmé. Přestože postoupí. Je to dáno tím, že v pyramidovém systému se 90 hráčů vešlo do 8 úrovní, kdežto v dráčkovi stejných 90 hráčů vytvoří 9 úrovní. Předem se za to všem dotčeným omlouváme.

Jak jsem psal výše, vybrali jsme si variantu, která je nejsložitější pro organizátory, protože není naprogramována. Budeme tedy muset každého hráče přesouvat a zařazovat ručně podle pravidel starého webu, na což se už teď všichni sborově těšíme.
Zároveň jde ale o variantu, která je nejpřijatelnější pro hráče – budete rozřazeni tak, jak jste zvyklí, nedojde ke zmatečným přeskokům o dvě až tři úrovně, jak by tomu bylo v případě okamžitého nasazení nového systému.

Jak se nám vše povede není dopředu vůbec jisté, doufáme ale, že chyb uděláme co nejméně a přechod na nový web bude bezproblémový.

Předem vás všechny prosíme o shovívavost, pokud nám bude nové rozřazení trvat déle, nebo pokud i přes všechna možná opatření uděláme chybu.

Za tým VAŠÍ LIGY
Jakub Hojer

Vaše komentáře

Názory

 • Petr Neradilek    27. 7. 2018 v 19:34    Tak to asi zbalím:

  Takže Váš nový web, tak jako tomu bylo u jiných za hodně minulých let,mě opět utvrdil v mém přesvědčení, že počítačový vývojáři ženou svět mílovými kroky zpět. Tady vidím, že toto své přesvědčení nabývá účinku exponenciální řadou ( to je obávám se ještě optimistická varianta). Váš způsob postupů mezi koly úplně ztrácí kontaktní charakter sportu a stává se jenom matematickým modelem. Škoda. Odehraju, co mám zaplacené a dám si víc zápasů v multilize. Opravdu jste si pod sebou podřezali větev. V testovací verzi způsob navrhování termínů bude chaotický, vůbec jsem to nepochopil. Nynejší je přehledný a tady to bude jakási virtuální realita. Prostě se budeme muset domluvit telefonicky nebo emajlem, abychom se vůbec fyzicky sešli (ne jenom kdesi v éteru). Opravdu takové fiasko jsem nečekal. Ale dobře mi tak. Petr Neradilek

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Tomáš Reinbergr    27. 7. 2018 ve 22:26    Re: Tak to asi zbalím:

  Petře, děkujeme za příspěvek. I to je názor. Dle pozitivních reakcí spousty dalších hráčů to snad tak špatně nevypadá, doufám, že to nakonec nebude tak zlé jak píšeš. Dej nám ještě chvíli šanci :)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Petr Neradilek    28. 7. 2018 v  9:30    Re: Re: Tak to asi zbalím:

  Tomáši, nehážu raketu do žita. Na jaře, když jste o tom psali, tak jsem asi pod dojmem nadpisu (zkratky) nepochopil, že nejde hlavně o změnu webu, ale o to podstatné – změnu systému. O „vylepšování“ webů už jsem se rozepsal minule a mě nezbude, než se s tím zase vyrovnat a najít si v tom zase svůj vlastní systém. Vzal bych argument, že to bude pro Vás jednodušší při rozřazování do následujících kol nebo univerzálně použitelné pro všechny sporty a počet hráčů či týmů. Děláte to jako dobrovolníci. Ale pyramidový systém byl opravdu jednoduchý, přehledný a motivační. Já budu rád, že si zapinkám s někým na stejné úrovni a jiné ambice nemám, ale uznávám, že moje ješitná soutěživost také hraje roli. Teď se nebudu moct pochlubit, že se mi podařilo udržet v sedmé lize, ale že se držím kolek 70. místa v žebříčku ;-) .

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Ivan Kvasnica    28. 7. 2018 v 11:01    Achjo:

  Takhle to dopadne vždy, když se na webu pracuje X měsíců nebo let, bez průběžného feedbacku od reálných uživatelů :/ Prostě jim naservírujeme naše nejlepší nápady a „vylepšení“ a oni se s tím budou muset potrápit, protože my jsme to přece vymysleli dokonale a oni to jeno nechápou…

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Lukáš Šmíd    28. 7. 2018 ve 12:09    Drzim palce:

  Ahoj, mne se novy system libi. Drzim palce nejenom s nim, ale se vsemi novinkami na novem webu. Nejdulezitejsi je, aby nam Vase liga prinasela tolik radosti jako dosud :).

  3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Kamil Bandžak    28. 7. 2018 v 19:56    Nový systém:

  Ahoj.

  Také bych neházel raketu či pálku do žita… ;) Až ostrý provoz ukáže výhody a nevýhody nového systému. Nicméně to nic nemění na tom, že se i přes to bude člověk setkávat s pohodovými lidmi a hlavně si zasportuje pro radost a o to tu, dle mého názoru, jde především.

  Touto cestou bych chtěl organizátorům poděkovat za celou organizaci ligy, včetně turnajů a sportkempu Vaší ligy. Z vlastní zkušenosti vím, že organizace vyžaduje úsilí, čas a mnohdy i značnou dávku trpělivosti ;) Jen tak dál a díky!

  S přáním pohodového dne Kamil Bandžak

  4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Radomír Uhlíř    30. 7. 2018 v 11:44    Re: Re: Re: Tak to asi zbalím:

  Ahoj, já jsem to pochopil teda tak, že úroveň vyjádřená ligami (7.liga, 3.liga atd.) zůstává dál. Jenom nebude jasně dané postupování na základě umístění (jsem druhý v 6.lize, tak postupuju do 5.ligy), ale bude rozhodovat aktuální forma. Např. že když někdo ve skupině 6A bude mít na třetím místě více bodů, než druhý ve skupině 6B, tak má vyšší šanci postoupit (a to i z třetího místa) Takže změna je v tom, že se rozřazení udělá podle umístění v žebříčku, ale systém úrovní (lig) zůstává. Jinak to schémátko dráčka, které nejde rozkliknout a nezobrazuje se celé taky moc nechápu :-) čímž prosím organizátory, aby to napravili , abysme v tom měli jasno :-)

  3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jakub Hojer    30. 7. 2018 v 15:37    Re: Re: Re: Re: Tak to asi zbalím:

  Ahoj Ráďo, je to přesně tak, každý měsíc budete zařazeni do pětičlenné skupiny, která bude označena podle úrovně. Například 7C.

  Reagujeme tím na dlouholetou zpětnou vazbu od hráčů, kterým se na lize nejvíce nelíbí šestičlenné skupiny (díky novému systému vymizí) a náročnost postupů ze 3. respektive 7. ligy, kdy postupoval jen vítěz skupiny.

  Obrázek jsem ti zvětšil, o moc víc toho ale neuvidíš :-D Tohleto ořezávání obrázků na novém webu také odpadne :-D

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Vojta Lejsek    31. 7. 2018 v 10:06    Dráček:

  1. poprvé po 5 letech, co hraju ligu, mám šanci na postup do jednociferné ligy a vy to zrovna zrušíte?! :-)
  2. ad název dráčka…nevím, co vám na dámském přirození přijde neroztomilého? ;-) Podobu to nemá ani tak ani tak. Jinak myslím, že ligách s hodně hráči by těch paralelních skupin mohlo být i více, už teď v té pyramidě myslím byl prostor to někde kolem 10–13. ligy říznout a udělat 8 paralelních skupin (přesněji: předpokládal jsem, že jediným důvodem, proč jste to dávno neudělali bylo, že se to reálně týká asi tak třech lig v Praze a baďasu v Brně). Pomohlo by to prostupnosti, protože by ten prales nebyl tak hlubokej.
  3. chápu, že to velmi ušetří práci při rozdělování, nicméně mi přijde trochu líto, že z toho vypadne ta „postupová matematika“. Mám to rád. I z pozice diváka rád řeším, za jaké kombinace výsledků kdo postoupí, ve fotbalových evropských pohárech pravidelně sleduju koeficienty ovlivňující nasazení, atp. Ano, možná je to úchylka. Včera jsem třeba potřeboval vyhrát 3:1. Kdybych nevěděl, že bude tahle změna, tak mi to za stavu 2:1 pro mě docela vyhecuje…takto to nějak prošlo bez povšimnutí, protože co udělá s žebříčkem 2 body navíc si neumím představit.
  4. Námět: nechcete tam přidat ještě aspoň bonus 10–7-4–2-0 bodů za pořadí v té měsíční tabulce? To by žádným způsobem neovlivnilo zbytek změn a přidalo by to cosi motivace navíc. Konkrétní body jsou jen námět, možná by to mohlo být i více, aby 1. místo bylo více než vyhraný zápas 3:0. A z části by tím vzniknul i stav, že první místo ve skupině by výrazně zvýšilo šanci na postup do vyššího patra, což by nadřečníci ocenili.
  5. nikde nevidím, podle jakého žebříčku budete to dělení řešit? Aktuálně je užíván sezónní (vynuluje se 3× ročně) a roční (vynuluje se jednou ročně). Cokoliv, co se někdy smaže nedává pro toto nasazení příliš smysl – co tam bude? Posledních 12 měsíců?

  2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Vojta Lejsek    31. 7. 2018 v 10:11    Re: Dráček:

  pardon za nestrukturovaný text, bylo tam číslování, ale nějak se nezobrazuje

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jakub Hojer    1. 8. 2018 v  8:09    Re: Re: Dráček:

  Ahoj Vojto,

  díky moc za názor! Do mailu mi přišlo upozornění i s číslováním, takže:

  1.) ligy nerušíme, ani číslování. Jen se díky rozšíření pouze na tři paralelní skupiny vše trochu natáhne, tak možná tvůj postup do jednociferných lig bude chtít ještě trochu trpělivosti nebo tréninku :-)

  2.) 8 paralelních skupin už jsme v minulosti zkoušeli v pyramidě a nebylo to úplně dobrý. Přeci jen by v takovou chvíli mělo být 40 hráčů na stejné úrovni. Spousta hráčů nám pak psala, že ze čtyř zápasů byl vyrovnaný jen jeden.
  Navíc je ten předěl v každém městě a sportu jiný – třeba v tenisu v Praze by se možná našlo 40 hráčů do paralelních skupin někde kolem 10. úrovně, v badmintonu 11., 12., ve squashi si myslím, že ty čtyřskupiny fungují výborně…
  Dráček řeší potíže středních lig, kdy je velký rozdíl mezi úrovněmi v 6. a 7. lize – hráči, co ze šestky spadnou do sedmičky, nám píší, že si v sedmičce nezahrají tak dobře, jako v šestce. Tím, že spodní skupiny budou „singl“ dojde, doufáme, k tomu, že se tam budou potkávat jen vyrovnaní soupeři.

  3.) ano, stejný pocit jsme měli i my, ale myslíme si, že výhody (konec šestičlenných skupin, jednodušší postupy ze 3. a 7. ligy) převažují. Doufejme, že se ten systém osvědčí. Samozřejmě, že se všechny výhody a nevýhody ještě projeví v praxi, tak doufejme, že to bude fungovat dobře a výhody nakonec převáží :-)

  4.) z mého pohledu – pokud chceme co nejvyrovnanější zápasy – je umělé oddělování hráčů trochu kontraproduktivní. Skupiny, kde mají 2 – 3 hráči na konci měsíce úplně stejně bodů, nejsou nijak výjimečné. Ale ještě to určitě probereme. Je pravda, že by to asi do skupiny dodalo trochu větší náboj.

  5.) ve článku je to naznačeno: Vyjdeme ze starých pravidel. Zachováme postupy a sestupy 2 hráčů nahoru, 2 dolů atd. A poté všechny účastníky daného městosportu rozhodíme do dráčka.
  Rozhodovat tedy bude červencové kolo. Tam, kde budeme muset určit, koho ze skupiny hráčů zařadit do vyšší úrovně a koho do nižší, budeme rozhodovat podle získaných bodů v červenci. Když bude shoda, tak podle žebříčku sezóny. Mělo by jít o co nejaktuálnější formu.

  Kuba

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Vojta Lejsek    1. 8. 2018 v 11:02    Re: Re: Re: Dráček:

  Zdar, díky za reakci. Ad 5) co se týče srpna, bylo to celkem jasněpopsané. Dotaz byl na další měsíce/dlouhodobý provoz, to z tohoto článku neplynulo. Teda teď jsem dohledal ve starším článku: „Žebříček minulého kola se rozdělí do skupin po 5 odshora“, tj. rozhoduje stav za minulý měsíc. Mimochodem, zkoušeli jste, co s tím udělá, když hráč vynechá měsíc, tj. má 4× S:3? Typicky zranění, nával práce, delší dovolená v kombinaci s časovými možnostmi soupeřů. V současnosti spadne o ligu dolů, kdežto je ještě relativně rozumná úroveň a zahraje si. Nejsem si jistý, jestli ty základní body za ligu, ve které hraje, budou stačit k tomu, aby nespadnul do pralesa.

  2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jakub Hojer    2. 8. 2018 v 10:40    Re: Re: Re: Re: Dráček:

  Zkoušeli a podle simulací by to nemělo být tak strašný (2 úrovně), nicméně ukáže až ostrej provoz. Jsme připraveni reagovat „přebodováním“ skrečů nebo odskoků mezi skupinami. V tý nejtemnější variantě počítáme i s návratem zpátky ke starému systému, ale to, doufejme, nenastane :-)

  Co se týče skrečů – samozřejmě nikdo nenaplánuje zranění, to se ovlivnit nedá, ale měsíční pauzy kvůli dovoleným nebo práci už se budou řešit lehce pomocí „odhlášení z ligy“, kdy budeš moct zadat, jestli je to jen pauza na měsíc/dva nebo úplné odhlášení z ligy.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Vojta Lejsek    2. 8. 2018 ve 13:34    Re: Re: Re: Re: Re: Dráček:

  Heh…teď mi konečně došlo, jak to má znázorňovat dráčka. Já v tom hledal nějaký pohádkový zvíře, nejblíže to mělo k pohledu na krokodýla shora. A on to je úplně jinej drak. Dočasné odhlášení…práci často netušíš předem a dovolenou, pokud není přes celý měsíc, tak nevíš jaké budou možnosti protihráčů. Jsem třeba v březnu byl 3 týdny pryč a pak tam ještě byly velikonoce, reálně zbyly 3 pracovní dny na odehrání. Zvažoval jsem odhlášení, nakonec jsem se neodhlásil a odehrál vše. Ale dostat jiný soupeře, tak snadno mohli říct: sorry jako, to zrovna nemůžu, a já bych zapsal S:3, bo bych věděl, že hlavní problém byl na mé straně.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Radomír Uhlíř    3. 8. 2018 v  9:04    Krokodýl:

  souhlas s Vojtou, jasný krokodýl ze shora :-)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Radomír Uhlíř    3. 8. 2018 v  9:09    Krokodýl – dotaz:

  Chápu to správně, že od profíků po střední úroveň je to v podstatě jako dříve (pyramida), a pak směrem od středně pokročilých k začátečníkům je to obráceně (počet skupin se zužuje). Výsledkem bude větší množsví lig než doposud. Je už známo, kolik skupin bude např. v Brně v badmintonu na té které úrovni? (např. kolik skupin bude mít 4.liga?)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Petr Neradilek    3. 8. 2018 v 11:19    Re: Krokodýl – dotaz:

  Ahoj Radku, vidím, že 4 liga bude mít 2 skupiny. Potom v plné sezóně to bude asi 1. – 3. liga 1 skupina, 4. – 6. liga 2 skupiny, 7. – 9. liga 3 skupiny, 10. – 12. liga 4 skupiny a potom další možná aj pět skupin nebo podle počtu lidí už zase 3 skupiny. Prostě Gaussova křivka, už to nebudou skupiny s jasným postupem a sestupem, ale statistika ;-) .

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Vojta Lejsek    3. 8. 2018 ve 13:39    Re: Re: Krokodýl – dotaz:

  já to pochopil tak, že 7. až (N-7). liga budou všechny po třech skupinách.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Petr Neradilek    3. 8. 2018 ve 13:56    Re: Krokodýl – dotaz:

  Ještě Radku, když se tak dívám na to nové schéma, tak třetí sloupec je na přesně 135 hráčů. V tomto končícím kolej nás je cca 130. Napadá mě spousta dalších nesmyslných teoretických otázek, ale já už počkám, až se to spustí.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Radomír Uhlíř    3. 8. 2018 v 15:04    Re: Re: Krokodýl – dotaz:

  Chlapi, to jste všechno vyčetli z toho obrázku krokodýla? :-) Bral jsem to jako ryze orientační schéma. Jinak já se na to nové schéma docela těším. Na jednu stranu nebude úplně jasné, jestli 2.místo postupuje a jestli 4.místo sestupuje, na druhou stranu bude o co hrát i v posledních zápasech, kdy jindy bylo rozhodnuto. Typicky to býval zápas dvou jasně sestupujících, nebo zápas jasně prvního v tabulce s jasně posledním, kdy se hrálo už „jen tak“ . Dalším příkladem je souboj hráče, který má jistý postup s hráčem, kterému „jde o všechno“. Nově se budou muset snažit oba, protože každý získaný bod může rozhodovat a budoucím umístění a nasazení. A odpadá „motivace“ hráče, co má nahráno, aby dal poslední zápas S:3, protože mu už o nic nejde.

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Michal Šoka    3. 8. 2018 v 18:14    Rebríček:

  Zdravím, snáď to nebude spamová alebo komlikovaná otázka :D (je tu veľa príspevkov, možno sa to už riešilo, keď tak ma len odkážte nech si pohľadám :D )…..Pochopil som, že sa skupiny budú robiť z rebríčka za posledný mesiac….viem, že srpnové kolo bude ešte ovplyvnené starým systémom, tak teda k září, skupiny budú teda vytvárané z rebríčka za srpen, chápem to správne? vhľadom na to, že momentálne sa dá zobraziť iba celosezónny a celoročný rebríček (aspoň tak som to našiel), pridá sa aj mesačný rebríček? Moja pointa je, či po odohraní mojich zápasov, budem schopný vidieť mojich potencionálnych súperov v nejakom rebríčku alebo budem musieť pozerať ligy naprieč a kontrolovať, ktorí hráči majú približne rovnako bodov ako ja? :P :)…...pretože teraz je to viac menej prosté….viem, že ked som mal postúpiť, tak som podľa umiestnenia ľudí v skupinách vedel zistiť skupinu ľudí, z ktorých budú moji súperi ešte pred začiatkom ďalšieho kola :)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jakub Hojer    3. 8. 2018 v 18:38    Re: Rebríček:

  Ahoj, ano, bude měsíční žebříček, který se bude aktualizovat automaticky každých X minut, takže po zapsání výsledku uvidíš přesně, kam ses vyšvihl. Dokud tedy nezapíšou výsledky další hráči :-)

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jakub Hojer    3. 8. 2018 v 18:45    Re: Re: Re: Krokodýl – dotaz:

  Ahoj všichni, tak krokodýl nenapadl nikoho z nás! :-D

  Co se týče všech dotazů, myslím si, že jste si na ně průběžně odpovídali správně. Na další dotazy se samozřejmě těšíme, jak tak koukám, nudit se určitě nebudeme :-)

  Díky moc všem!

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...