Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Petr Šíp


Petr Šíp (20441)

Petr Šíp (20441)

Petr Šíp
(ID 20441)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 97 %
  • Škola: ČZU v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 32 let


Letní sezóna 2018

13. liga A
úspěšnost: 20 %
34 bodů
177. místo 160. místo v mužích
vyhrané sety: 5 prohrané sety: 14 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 1 prohrané zápasy: 4 rozdíl: -3 skreče: 2

Jarní sezóna 2018

15. liga D
úspěšnost: 31 %
156 bodů
260. místo 234. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 30 rozdíl: -12 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -5 skreče: 2

Podzimní sezóna 2017

17. liga C
úspěšnost: 21 %
200 bodů
258. místo 234. místo v mužích
vyhrané sety: 15 prohrané sety: 33 rozdíl: -18 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -8 skreče: 2

Letní sezóna 2017

14. liga B
úspěšnost: 42 %
96 bodů
214. místo 193. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 22 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -2 skreče: 5

Jarní sezóna 2017

17. liga D
úspěšnost: 43 %
251 bodů
270. místo 243. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 30 rozdíl: -7 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -2 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

17. liga B
úspěšnost: 28 %
130 bodů
284. místo 246. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 39 rozdíl: -21 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -8 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

19. liga A
úspěšnost: 0 %
38 bodů
319. místo 267. místo v mužích
vyhrané sety: 4 prohrané sety: 18 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -6 skreče: 7

Podzimní sezóna 2014

17. liga C
úspěšnost: 31 %
132 bodů
296. místo 259. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 36 rozdíl: -17 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -6 skreče: 2

Letní sezóna 2014

15. liga A
úspěšnost: 42 %
136 bodů
209. místo 182. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 23 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -2 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.08.2018 07:19 13. Pavel Hrdlička S:S
26.07.2018 18:00 13. Pavel Podrabský Squash Arena 3:2
14.07.2018 17:00 13. Jan Devera 0:3
02.07.2018 14:52 12. Tereza Valentová S:S
26.06.2018 17:00 12. Dina Odarčenková Squash Arena 1:3 i
10.06.2018 10:00 12. Lucie Honzíková .Squashcentrum Strahov. 0:3
09.06.2018 10:00 12. Radek Jareš Hamr Záběhlice 1:3 i
27.05.2018 10:00 15. David Hladílek Squash Arena 0:3 i
17.05.2018 18:00 15. Tomáš Urbánek .Squashcentrum Strahov. 1:3
14.05.2018 18:00 15. Jan Růzha .Squashcentrum Strahov. 0:3 i
08.05.2018 10:00 15. Denisa Petružálková Hamr Záběhlice 0:3
20.04.2018 18:00 16. Anna Žitnáková .Squashcentrum Strahov. 3:0 i
18.04.2018 20:00 16. Alžběta Klímová Hamr Záběhlice 3:2 i
09.04.2018 20:00 16. Michal Rytíř Squash Arena 1:3
12.03.2018 17:30 17. Jan Růzha Squash Arena 3:1 i
10.03.2018 16:00 17. Jiří Kolařík Squash Arena 2:3 i
08.03.2018 17:30 17. Pavel Hrdlička Sportcentrum Step 1:3
01.03.2018 10:59 17. Lukas Mach S:S
01.03.2018 10:59 17. Arnošt Veselský S:S
18.02.2018 10:00 17. Petr Špaček Sportcentrum Step 0:3
14.02.2018 19:00 17. Pavel Podrabský Squash Arena 1:3 i
30.01.2018 19:00 17. Jakub Čejchan HIT Fitness Flora 1:3
26.01.2018 17:30 17. Stanislav Zeman Hamr Záběhlice 1:3
15.01.2018 19:00 17. Ondřej Štika Chrpa Sport 0:3
02.01.2018 10:23 16. Aneta Hybšová S:S
02.01.2018 10:23 16. David Hladílek S:S
21.12.2017 19:00 16. Ciprian Tarnita Hamr Záběhlice 0:3
06.12.2017 19:00 16. Jan Tymel Squash Arena 1:3 i
30.11.2017 19:00 16. Martin Růžička Sportcentrum Step 1:3
25.11.2017 10:00 16. Denisa Petružálková Squash Arena 0:3
23.11.2017 18:30 16. Denisa Janatová Sportcentrum Step 0:3
31.10.2017 18:00 16. Tomáš Steska Sportcentrum Step 0:3
30.10.2017 18:00 16. Anna Vondrová Sportcentrum Step 0:3
26.10.2017 18:30 16. Eva Stodolová Hamr Záběhlice 2:3
07.10.2017 10:00 16. Jan Marek Slabihoud Hamr Záběhlice 3:0
02.10.2017 09:07 14. Lukáš Fencl S:S
27.09.2017 18:30 14. David Hladílek Hamr Záběhlice 0:3 i
21.09.2017 19:00 14. Jana Bubnikova Hamr Záběhlice 3:S i
07.09.2017 18:30 14. Stanislav Zeman Hamr Záběhlice 3:1
01.09.2017 09:36 14. Jakub Zámyslický S:S
01.09.2017 09:36 14. Tomáš Pokorný S:S
10.08.2017 19:00 14. Jirka Nedomlel Sportcentrum Step 3:0 i
06.08.2017 10:00 14. Michaela Veselá .Squash Haštal 0:3
01.08.2017 14:52 14. Jitka Vochozková S:S
31.07.2017 17:30 14. Jan Říha Hamr Záběhlice 0:3
16.07.2017 10:00 14. Lukáš Fencl Sportcentrum Step 1:3
12.07.2017 19:00 14. Jiří Kolařík Hamr Záběhlice 1:3 i
01.07.2017 14:17 14. David Hladílek S:S
19.06.2017 17:00 14. Aditya Jaiswal Sportcentrum Step 0:3
14.06.2017 19:00 14. Alexandr Harant Sportcentrum Step 3:0
12.06.2017 19:00 14. Jan Knapp Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
23.05.2017 17:00 17. Tomáš Steska Sportcentrum Step 3:2
14.05.2017 17:00 17. Dina Odarčenková HIT Fitness Flora 0:3
20.04.2017 18:30 16. Ondřej Novák Sportcentrum Step 0:3
18.04.2017 19:00 16. Jirka Drozd Sportcentrum Step 1:3 i
11.04.2017 19:00 16. Jan Lörinc Sportcentrum Step 1:3
10.04.2017 19:00 16. David Vacek 1:3
03.04.2017 09:18 17. Jan Myslík S:S
14.03.2017 17:00 17. Jakub Palíšek Sportcentrum Step 1:3
04.03.2017 14:00 17. David Hladílek .Squash Haštal 0:3
15.02.2017 17:00 18. Denisa Janatová Sportcentrum Step 1:3 i
12.02.2017 10:00 18. Jana Psottová Hamr Záběhlice 3:2
10.02.2017 19:00 18. Dalibor Válek Sportcentrum Step 3:0
08.02.2017 19:00 18. Alžběta Bednářová Squash Arena 3:2
21.01.2017 19:00 17. Tereza Jirsova Hotel a Sportcentrum Čechie 3:0
17.01.2017 08:00 17. Jana Holá Sportcentrum Step 0:3
14.01.2017 16:00 17. Ladislav Burian .Squash Haštal 0:3
08.01.2017 10:00 17. Lidia Kovačková Sportcentrum Step 0:3
31.12.2016 12:00 17. Jan Špůrek .Squash Haštal 0:3
31.12.2016 12:00 17. Jitka Vochozková .Squash Haštal 0:3
18.12.2016 16:00 17. Alžběta Bednářová Hamr Záběhlice 1:3
28.11.2016 20:00 17. Jan Bartík Hamr Záběhlice 1:3
11.11.2016 07:00 17. Michaela Birnbaumová Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
09.11.2016 18:00 17. Radovan Suda HIT Fitness Flora 0:3
05.11.2016 10:00 17. Zuzana Mouchová HIT Fitness Flora 3:0
25.10.2016 17:00 17. Dina Odarčenková Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
21.10.2016 18:30 17. Ondřej Němec Sportcentrum Step 0:3
20.10.2016 19:00 17. Stanislav Vachovec Sportcentrum Step 0:3
06.10.2016 19:00 17. Lucie Krejbichová Sportcentrum Step 0:3
01.05.2015 15:17 19. Zuzana Kotrbatá S:S
01.05.2015 15:17 19. Petr Ptáček S:S
01.05.2015 15:17 19. Zdeněk Hašek S:S
30.04.2015 16:18 19. Veronika Baďurová S:3 i
12.03.2015 19:00 19. Láďa Švehla HIT Fitness Flora 0:3
28.02.2015 10:00 18. Ladislav Burian 0:3
13.02.2015 11:00 18. Lucie Krejbichová HIT Fitness Flora 2:3 i
10.02.2015 19:00 18. Aneta Hybšová HIT Fitness Flora 2:3 i
07.02.2015 15:00 18. Dina Odarčenková HIT Fitness Flora 0:3
23.01.2015 18:00 17. Jiří Kolařík Hamr Záběhlice 2:3
09.01.2015 19:00 17. Jakub Korbelář Hamr Záběhlice 1:3
08.01.2015 18:00 17. Jan Vodička HIT Fitness Flora 0:3
18.12.2014 19:00 18. Petra Jindová HIT Fitness Flora 3:0 i
13.12.2014 10:00 18. Zuzana Kotrbatá HIT Fitness Flora 3:0 i
06.12.2014 15:00 18. Dina Odarčenková HIT Fitness Flora 0:3
28.11.2014 18:00 18. Jan Marek Slabihoud HIT Fitness Flora 3:2
27.11.2014 19:00 18. Pavel Trajer Sportcentrum Step 0:3
15.11.2014 10:00 18. Lenka J. Hamr Záběhlice 1:3 i
14.11.2014 11:00 18. Michal Strnad Squash Arena 0:3
29.10.2014 18:00 18. Tomáš Mokrejš HIT Fitness Flora 0:3
26.10.2014 16:00 18. Vladimir Valouch SPORTCENTRUM PRO-6 0:3 i
23.10.2014 20:00 18. Michal Petrželka Hamr Záběhlice 0:3
22.10.2014 18:00 18. Petr Ptáček HIT Fitness Flora 3:1
24.09.2014 20:30 15. Martin Jeník HIT Fitness Flora 1:3
11.09.2014 19:00 15. Lucie Ondřichová HIT Fitness Flora 3:2
28.08.2014 19:00 14. Hana Vysypalová Squash Arena 1:3 i
11.08.2014 18:00 14. Evelina Mayerová HIT Fitness Flora 2:3
08.08.2014 19:00 14. Luboš Tonhauser SPORTCENTRUM PRO-6 0:3
20.07.2014 20:00 14. Aneta Hybšová HIT Fitness Flora 1:3 i
10.07.2014 18:00 14. Marie Z. HIT Fitness Flora 0:3 i
06.07.2014 17:00 14. Jiří Kolařík HIT Fitness Flora 1:3 i
- - 14. Anežka Pohorská 3:S
- - 14. Kamila Čermáková 3:S
- - 15. Petra Tomášková 3:S
- - 15. Vojtěch Zehnálek 3:S i
- - 18. Tomas M. S:3
- - 18. Jakub Weiner 3:S
- - 17. Petra Liptáková S:S
- - 19. Martin Jeník S:S
- - 19. Petr Ptáček S:S
- - 19. Jakub Nebesař S:S
- - 17. Petra Štípková 3:S
- - 17. Aleš Luňák 3:S
- - 17. Lukas Mach 3:S
- - 17. Petr Latislav 3:S
- - 17. Ladislav Záruba 3:S
- - 14. Artem Bogdanovich 3:S
- - 16. Milan Doležal 3:S
- - 17. Pavel Hrdlička 3:S
- - 16. Jan Míka 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jak jsem říkala, hodně ses od minula vylepšil!! Příště určitě už vyhraješ! :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Fajn hra a pokec.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru :-)

Tvůj komentář: Uzdrav se :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Super hra takhle sem si dlouho nezahral!!!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík moc za zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tahanice o body, Petr super spoluhráč, ikdyž jsme na zápas nevyužili celý čas, zbytek jsme využili na trénink na ostatní hráče :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tak zase příště. :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: sluzebni cesta

Tvůj komentář: Snad sem si tě nespletl s někym jiným :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkně jsem si zahrál ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: omluva

Tvůj komentář: Super zapas, s tebou si rad zahraju znova :-)

Soupeřův komentář: já taky :-)

Tvůj komentář: Ukecala si me :-D

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dobrá hra rád si zas někdy zahraju :)

Soupeřův komentář: já taky, bylo to super :)

Tvůj komentář: Super, někdy si rád zas zahraju :)

Soupeřův komentář: JJ, taky dík bylo to fajn, jen budem příště počítat 4.,5.,6. a 7. set :-D

Tvůj komentář: Kocka

Soupeřův komentář: Jóó tak proto :-).

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: diky moc za hru

Tvůj komentář: snad je to správně zadaný .. :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: super hra

Soupeřův komentář: diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru !

Tvůj komentář: První ligový zápas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: no show :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

13. liga A 15 bodů 4 hráčů

Jan Devera, Pavel Podrabský, Pavel Hrdlička, Petr Šíp

  J.D. P.P. P.H. P.Š. rozdíl setů  
1. Jan Devera (28657) × 2:3 2:3 3:0 1 43 b.
2. Pavel Podrabský (28230) 3:2 × 2:3 2:3 -1 38 b.
3. Pavel Hrdlička (15751) 3:2 3:2 × S:S 2 32 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 3:2 S:S × -2 20 b.
12. liga B 15 bodů 5 hráčů

Lucie Honzíková, Dina Odarčenková, Radek Jareš, Tereza Valentová, Petr Šíp

  L.H. D.O. R.J. T.V. P.Š. rozdíl setů  
1. Lucie Honzíková (21877) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 67 b.
2. Dina Odarčenková (10647) 0:3 × 3:1 3:0 3:1 4 50 b.
3. Radek Jareš (29359) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 37 b.
4. Tereza Valentová (29735) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 14 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 1:3 S:S × -7 14 b.

Jarní sezóna 2018

15. liga D 45 bodů 5 hráčů

David Hladílek, Tomáš Urbánek, Jan Růzha, Denisa Petružálková, Petr Šíp

  D.H. T.U. J.R. D.P. P.Š. rozdíl setů  
1. David Hladílek (23721) × 3:1 S:S 3:1 3:0 7 75 b.
2. Tomáš Urbánek (29655) 1:3 × 2:3 3:0 3:1 2 75 b.
3. Jan Růzha (29760) S:S 3:2 × 3:1 3:0 6 73 b.
4. Denisa Petružálková (21831) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -4 62 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 47 b.
16. liga A 30 bodů 5 hráčů

Michal Rytíř, Petr Šíp, Alžběta Klímová, Anna Žitnáková, Jan Míka

  M.R. P.Š. A.K. A.Ž. J.M. rozdíl setů  
1. Michal Rytíř (26552) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 74 b.
2. Petr Šíp (20441) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 5 64 b.
3. Alžběta Klímová (29761) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 57 b.
4. Anna Žitnáková (29527) S:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Jan Míka (29785) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
17. liga A 15 bodů 4 hráčů

Petr Šíp, Jan Růzha, Jiří Kolařík, Pavel Hrdlička

  P.Š. J.R. J.K. P.H. rozdíl setů  
1. Petr Šíp (20441) × 3:1 2:3 1:3 -1 38 b.
2. Jan Růzha (29760) 1:3 × 3:1 S:S 0 26 b.
3. Jiří Kolařík (19520) 3:2 1:3 × S:S -1 23 b.
4. Pavel Hrdlička (15751) 3:1 S:S S:S × 2 16 b.
17. liga C 15 bodů 5 hráčů

Petr Špaček, Pavel Podrabský, Petr Šíp, Arnošt Veselský, Lukas Mach

  P.Š. P.P. P.Š. A.V. L.M. rozdíl setů  
1. Petr Špaček (29435) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 64 b.
2. Pavel Podrabský (28230) 0:3 × 3:1 3:S 3:S 5 46 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 × S:S S:S -5 7 b.
4. Arnošt Veselský (29436) 0:3 S:3 S:S × S:S -6 5 b.
5. Lukas Mach (24317) S:3 S:3 S:S S:S × -6 5 b.

Podzimní sezóna 2017

17. liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Štika, Jakub Čejchan, Pavel Hrdlička, Petr Šíp, Stanislav Zeman

  O.Š. J.Č. P.H. P.Š. S.Z. rozdíl setů  
1. Ondřej Štika (29382) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Jakub Čejchan (19581) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 61 b.
3. Pavel Hrdlička (15751) 0:3 2:3 × S:3 3:0 -4 47 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 3:S × 1:3 -4 44 b.
5. Stanislav Zeman (28327) 0:3 1:3 0:3 3:1 × -6 43 b.
16. liga C 45 bodů 5 hráčů

Ciprian Tarnita, Aneta Hybšová, Jan Tymel, David Hladílek, Petr Šíp

  C.T. A.H. J.T. D.H. P.Š. rozdíl setů  
1. Ciprian Tarnita (25705) × 2:3 3:1 S:S 3:0 4 68 b.
2. Aneta Hybšová (19063) 3:2 × 3:1 2:3 S:S 2 64 b.
3. Jan Tymel (23405) 1:3 1:3 × S:S 3:1 -2 55 b.
4. David Hladílek (23721) S:S 3:2 S:S × S:S 1 39 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 S:S 1:3 S:S × -5 37 b.
16. liga D 45 bodů 5 hráčů

Martin Růžička, Denisa Petružálková, Petr Šíp, Denisa Janatová, Milan Doležal

  M.R. D.P. P.Š. D.J. M.D. rozdíl setů  
1. Martin Růžička (19645) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 88 b.
2. Denisa Petružálková (21831) 1:3 × 3:0 S:S 3:S 4 65 b.
3. Petr Šíp (20441) 1:3 0:3 × 0:3 3:S -5 57 b.
4. Denisa Janatová (27313) 1:3 S:S 3:0 × S:S 1 50 b.
5. Milan Doležal (14905) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 40 b.
16. liga D 45 bodů 5 hráčů

Anna Vondrová, Tomáš Steska, Petr Šíp, Jan Marek Slabihoud, Eva Stodolová

  A.V. T.S. P.Š. J.M. E.S. rozdíl setů  
1. Anna Vondrová (21724) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 97 b.
2. Tomáš Steska (26517) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 84 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 × 3:0 2:3 -4 62 b.
4. Jan Marek Slabihoud (13261) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 56 b.
5. Eva Stodolová (15602) 0:3 0:3 3:2 1:3 × -7 56 b.

Letní sezóna 2017

14. liga B 15 bodů 5 hráčů

David Hladílek, Jana Bubnikova, Petr Šíp, Stanislav Zeman, Lukáš Fencl

  D.H. J.B. P.Š. S.Z. L.F. rozdíl setů  
1. David Hladílek (23721) × 3:1 3:0 3:1 2:3 6 54 b.
2. Jana Bubnikova (26955) 1:3 × S:3 3:0 3:S 1 40 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 3:S × 3:1 S:S 2 31 b.
4. Stanislav Zeman (28327) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 29 b.
5. Lukáš Fencl (28251) 3:2 S:3 S:S S:3 × -5 19 b.
14. liga A 15 bodů 5 hráčů

Michaela Veselá, Jirka Nedomlel, Petr Šíp, Jakub Zámyslický, Tomáš Pokorný

  M.V. J.N. P.Š. J.Z. T.P. rozdíl setů  
1. Michaela Veselá (18922) × 3:0 3:0 3:1 S:S 8 47 b.
2. Jirka Nedomlel (26862) 0:3 × 0:3 3:S 3:S 0 35 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 3:0 × S:S S:S 0 18 b.
4. Jakub Zámyslický (26578) 1:3 S:3 S:S × S:S -5 7 b.
5. Tomáš Pokorný (20962) S:S S:3 S:S S:S × -3 0 b.
14. liga A 15 bodů 6 hráčů

Jan Říha, Lukáš Fencl, Jiří Kolařík, Petr Šíp, Jitka Vochozková, Artem Bogdanovich

  J.Ř. L.F. J.K. P.Š. J.V. A.B. rozdíl setů  
1. Jan Říha (20678) × 3:1 3:0 3:0 S:S 3:S 11 49 b.
2. Lukáš Fencl (28251) 1:3 × S:S 3:1 2:3 3:S 2 33 b.
3. Jiří Kolařík (19520) 0:3 S:S × 3:1 1:3 3:S 0 29 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 1:3 × S:S 3:S -4 22 b.
5. Jitka Vochozková (15782) S:S 3:2 3:1 S:S × S:S 3 19 b.
6. Artem Bogdanovich (27436) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 11 b.
14. liga B 15 bodů 5 hráčů

Jan Knapp, Aditya Jaiswal, David Hladílek, Petr Šíp, Alexandr Harant

  J.K. A.J. D.H. P.Š. A.H. rozdíl setů  
1. Jan Knapp (28030) × 0:3 3:2 3:1 3:0 3 48 b.
2. Aditya Jaiswal (26172) 3:0 × 3:S 3:0 S:S 9 46 b.
3. David Hladílek (23721) 2:3 S:3 × S:S 3:0 -1 27 b.
4. Petr Šíp (20441) 1:3 0:3 S:S × 3:0 -2 25 b.
5. Alexandr Harant (12492) 0:3 S:S 0:3 0:3 × -9 10 b.

Jarní sezóna 2017

17. liga D 45 bodů 4 hráčů

Dina Odarčenková, Tomáš Steska, Petr Šíp, Ladislav Záruba

  D.O. T.S. P.Š. L.Z. rozdíl setů  
1. Dina Odarčenková (10647) × 2:3 3:0 3:S 5 81 b.
2. Tomáš Steska (26517) 3:2 × 2:3 3:S 3 76 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 3:2 × 3:S 1 70 b.
4. Ladislav Záruba (22934) S:3 S:3 S:3 × -9 45 b.
16. liga D 60 bodů 5 hráčů

Ondřej Novák, David Vacek, Jan Lörinc, Jirka Drozd, Petr Šíp

  O.N. D.V. J.L. J.D. P.Š. rozdíl setů  
1. Ondřej Novák (22649) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. David Vacek (27315) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 95 b.
3. Jan Lörinc (26069) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 -1 84 b.
4. Jirka Drozd (26933) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 75 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 66 b.
17. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jakub Palíšek, Petr Šíp, David Hladílek, Jan Myslík, Petr Latislav

  J.P. P.Š. D.H. J.M. P.L. rozdíl setů  
1. Jakub Palíšek (27084) × 3:1 S:S S:S 3:S 5 56 b.
2. Petr Šíp (20441) 1:3 × 0:3 S:S 3:S -2 52 b.
3. David Hladílek (23721) S:S 3:0 × S:S S:S 3 43 b.
4. Jan Myslík (26943) S:S S:S S:S × 3:S 3 40 b.
5. Petr Latislav (27103) S:3 S:3 S:S S:3 × -9 40 b.
18. liga A 30 bodů 5 hráčů

Denisa Janatová, Petr Šíp, Dalibor Válek, Alžběta Bednářová, Jana Psottová

  D.J. P.Š. D.V. A.B. J.P. rozdíl setů  
1. Denisa Janatová (27313) × 3:1 2:3 3:1 3:2 4 65 b.
2. Petr Šíp (20441) 1:3 × 3:0 3:2 3:2 3 63 b.
3. Dalibor Válek (27320) 3:2 0:3 × 3:1 3:1 2 61 b.
4. Alžběta Bednářová (26394) 1:3 2:3 1:3 × 3:1 -3 49 b.
5. Jana Psottová (21994) 2:3 2:3 1:3 1:3 × -6 42 b.

Podzimní sezóna 2016

17. liga B 30 bodů 6 hráčů

Jana Holá, Lidia Kovačková, Ladislav Burian, Petr Šíp, Tereza Jirsova, Lukas Mach

  J.H. L.K. L.B. P.Š. T.J. L.M. rozdíl setů  
1. Jana Holá (22090) × 3:0 3:S 3:0 1:3 3:S 10 68 b.
2. Lidia Kovačková (23453) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 3:S 8 68 b.
3. Ladislav Burian (19555) S:3 1:3 × 3:0 3:1 3:S 3 59 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 48 b.
5. Tereza Jirsova (24356) 3:1 0:3 1:3 0:3 × 3:S -3 48 b.
6. Lukas Mach (24317) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 30 b.
17. liga D 15 bodů 5 hráčů

Jan Špůrek, Jitka Vochozková, Alžběta Bednářová, Petr Šíp, Aleš Luňák

  J.Š. J.V. A.B. P.Š. A.L. rozdíl setů  
1. Jan Špůrek (24403) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 64 b.
2. Jitka Vochozková (15782) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 51 b.
3. Alžběta Bednářová (26394) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 36 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 27 b.
5. Aleš Luňák (24720) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
17. liga A 15 bodů 5 hráčů

Radovan Suda, Michaela Birnbaumová, Petr Šíp, Zuzana Mouchová, Jan Bartík

  R.S. M.B. P.Š. Z.M. J.B. rozdíl setů  
1. Radovan Suda (25031) × 3:S 3:0 3:0 3:S 12 61 b.
2. Michaela Birnbaumová (26278) S:3 × 3:0 3:0 S:S 3 36 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 × 3:0 1:3 -5 30 b.
4. Zuzana Mouchová (26653) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. Jan Bartík (26317) S:3 S:S 3:1 S:3 × -4 21 b.
17. liga A 15 bodů 6 hráčů

Lucie Krejbichová, Stanislav Vachovec, Ondřej Němec, Dina Odarčenková, Petr Šíp, Petra Štípková

  L.K. S.V. O.N. D.O. P.Š. P.Š. rozdíl setů  
1. Lucie Krejbichová (12593) × 3:2 3:2 3:0 3:0 3:S 11 58 b.
2. Stanislav Vachovec (18439) 2:3 × 0:3 3:2 3:0 3:S 3 44 b.
3. Ondřej Němec (25877) 2:3 3:0 × S:S 3:0 3:S 8 43 b.
4. Dina Odarčenková (10647) 0:3 2:3 S:S × 3:1 3:S 1 31 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 0:3 1:3 × 3:S -8 25 b.
6. Petra Štípková (26221) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 15 b.

Jarní sezóna 2015

19. liga A 15 bodů 5 hráčů

Veronika Baďurová, Zdeněk Hašek, Petr Šíp, Petr Ptáček, Zuzana Kotrbatá

  V.B. Z.H. P.Š. P.P. Z.K. rozdíl setů  
1. Veronika Baďurová (22134) × 3:S 3:S S:S S:S 6 25 b.
2. Zdeněk Hašek (22026) S:3 × S:S S:S S:S -3 0 b.
3. Petr Šíp (20441) S:3 S:S × S:S S:S -3 0 b.
4. Petr Ptáček (21007) S:S S:S S:S × S:S 0 -5 b.
5. Zuzana Kotrbatá (16253) S:S S:S S:S S:S × 0 -5 b.
19. liga A 15 bodů 5 hráčů

Láďa Švehla, Martin Jeník, Jakub Nebesař, Petr Ptáček, Petr Šíp

  L.Š. M.J. J.N. P.P. P.Š. rozdíl setů  
1. Láďa Švehla (21882) × 3:0 3:S 3:0 3:0 12 64 b.
2. Martin Jeník (12272) 0:3 × 3:S 3:S S:S 3 30 b.
3. Jakub Nebesař (22027) S:3 S:3 × S:S S:S -6 5 b.
4. Petr Ptáček (21007) 0:3 S:3 S:S × S:S -6 5 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 S:S S:S S:S × -3 0 b.
18. liga B 30 bodů 5 hráčů

Ladislav Burian, Dina Odarčenková, Lucie Krejbichová, Aneta Hybšová, Petr Šíp

  L.B. D.O. L.K. A.H. P.Š. rozdíl setů  
1. Ladislav Burian (19555) × 3:1 1:3 3:0 3:0 6 69 b.
2. Dina Odarčenková (10647) 1:3 × 3:0 3:2 3:0 5 67 b.
3. Lucie Krejbichová (12593) 3:1 0:3 × 3:0 3:2 3 63 b.
4. Aneta Hybšová (19063) 0:3 2:3 0:3 × 3:2 -6 43 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 38 b.

Podzimní sezóna 2014

17. liga C 30 bodů 5 hráčů

Jan Vodička, Petra Liptáková, Jakub Korbelář, Jiří Kolařík, Petr Šíp

  J.V. P.L. J.K. J.K. P.Š. rozdíl setů  
1. Jan Vodička (21333) × 2:3 3:0 3:1 3:0 7 71 b.
2. Petra Liptáková (15590) 3:2 × 3:0 S:S S:S 4 42 b.
3. Jakub Korbelář (10564) 0:3 0:3 × S:S 3:1 -4 36 b.
4. Jiří Kolařík (19520) 1:3 S:S S:S × 3:2 -1 31 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 S:S 1:3 2:3 × -6 31 b.
18. liga A 15 bodů 5 hráčů

Dina Odarčenková, Petr Šíp, Zuzana Kotrbatá, Petra Jindová, Jakub Weiner

  D.O. P.Š. Z.K. P.J. J.W. rozdíl setů  
1. Dina Odarčenková (10647) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 64 b.
2. Petr Šíp (20441) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 51 b.
3. Zuzana Kotrbatá (16253) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 34 b.
4. Petra Jindová (20752) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 14 b.
5. Jakub Weiner (21057) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 10 b.
18. liga A 15 bodů 6 hráčů

Pavel Trajer, Michal Strnad, Tomas M., Lenka J., Petr Šíp, Jan Marek Slabihoud

  P.T. M.S. T.M. L.J. P.Š. J.M. rozdíl setů  
1. Pavel Trajer (21233) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 14 65 b.
2. Michal Strnad (21265) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 3:0 9 57 b.
3. Tomas M. (10069) 1:3 0:3 × 3:2 3:S 3:0 2 42 b.
4. Lenka J. (20867) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 3:1 -3 36 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -10 24 b.
6. Jan Marek Slabihoud (13261) 0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -12 20 b.
18. liga A 15 bodů 5 hráčů

Vladimir Valouch, Tomáš Mokrejš, Michal Petrželka, Petr Šíp, Petr Ptáček

  V.V. T.M. M.P. P.Š. P.P. rozdíl setů  
1. Vladimir Valouch (20700) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 67 b.
2. Tomáš Mokrejš (20737) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 50 b.
3. Michal Petrželka (20666) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 45 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 26 b.
5. Petr Ptáček (21007) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 17 b.

Letní sezóna 2014

15. liga A 15 bodů 5 hráčů

Martin Jeník, Petr Šíp, Lucie Ondřichová, Petra Tomášková, Vojtěch Zehnálek

  M.J. P.Š. L.O. P.T. V.Z. rozdíl setů  
1. Martin Jeník (12272) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 59 b.
2. Petr Šíp (20441) 1:3 × 3:2 3:S 3:S 5 46 b.
3. Lucie Ondřichová (20258) 0:3 2:3 × 3:S 3:S 2 39 b.
4. Petra Tomášková (19775) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 10 b.
5. Vojtěch Zehnálek (16631) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 10 b.
14. liga A 30 bodů 5 hráčů

Luboš Tonhauser, Hana Vysypalová, Evelina Mayerová, Petr Šíp, Kamila Čermáková

  L.T. H.V. E.M. P.Š. K.Č. rozdíl setů  
1. Luboš Tonhauser (20541) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Hana Vysypalová (19760) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 62 b.
3. Evelina Mayerová (19475) 0:3 1:3 × 3:2 3:2 -3 50 b.
4. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 46 b.
5. Kamila Čermáková (19552) 0:3 S:3 2:3 S:3 × -10 34 b.
14. liga C 30 bodů 5 hráčů

Marie Z., Aneta Hybšová, Petr Šíp, Jiří Kolařík, Anežka Pohorská

  M.Z. A.H. P.Š. J.K. A.P. rozdíl setů  
1. Marie Z. (19530) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 79 b.
2. Aneta Hybšová (19063) 0:3 × 3:1 S:S 3:S 2 46 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 × 1:3 3:S -4 44 b.
4. Jiří Kolařík (19520) 0:3 S:S 3:1 × S:S -1 31 b.
5. Anežka Pohorská (18183) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 25 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...