Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají squashové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte squashové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

Články – Squash

Squash

Krupička potvrdil vedení v Tour

10. 10. 2016, 14:35    Reportáž    Plzeň – Squash

Lukáši Krupičkovi se povedlo obhájit zářijové vítězství a je dále v čele plzeňské Squashové tour 2016. Druhé vítězství z turnaje na pohodu putuje do rukou Čendy Herolda. Celkem bylo k vidění 63 zápasů. Na pohodu přišlo spoustu nováčků a rekordní počet žen!

Mírně pokročilé squatačení

7. 10. 2016, 12:54    Reportáž    Praha – Squash

Na sobotu prvního října byl přichystán squashový nášup – turnaje pro čtyři kategorie. Vlivem mimogalaktických otřesů se ale nakonec konal jen jeden turnaj. Nová skupina – mírně pokročilí!

Squash PÁRTY I – do 27 let

25. 9. 2016, 20:58    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu 24.9. se po letní, prázdninové odmlce opět obnovila studentská squashová tradice, doprovázena skvělou atmosférou a večerní pohodou v hospůdce, přímo v areálu na Hamru v Záběhlicích.

Evča si odnesla dvě medaile z turnaje – zlato a stříbro!

24. 9. 2016, 18:57    Reportáž    Brno – Squash

Pohodový turnaj, při kterém se u posledních zápasů už pomalu chodilo na kurtu únavou! Nejvíc se dařilo Michalovi Paštěkovi, hned za ním byla Evča Šimečková, která získala stříbro mezi muži a zlato mezi ženami! Dařilo se ale všem, pojďme si je představit. :-)

Naposledy jen tři kategorie – i na squashi

12. 9. 2016, 17:18    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu 10. září se odehrál poslední squashový turnaj, na kterém jsme hráčům nabídli jen tři kategorie. Od 1. října pořádáme i ve squashi turnaj pro kategorii Mírně pokročilí.

Pondělní squash vyhrál Krupička a Šmejkal

7. 9. 2016, 14:09    Reportáž    Plzeň – Squash

Celkem 22 hráčů se zúčastnilo premiérového pondělního squashového turnaje na plzeňské Doubravce. Kategorii Na krev vyhrál letos po třetí Lukáš Krupička. V turnaji Na pohodu se ze svého druhého vítězství radoval Martin Šmejkal.

Začíná desátý ročník VAŠÍ LIGY – hraj s námi ty i tvůj Volňásek!

3. 9. 2016, 10:56    Organizační

Spustili jsme přihlašování do desátého ročníku VAŠÍ LIGY. Do jeho první sezóny (Podzimní sezóna: říjen – leden) se můžeš přihlásit do konce září. Navíc můžeš dát kamarádovi startovné – Volňáska zdarma!

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Squashový turnaj pohledem organizátorů

18. 8. 2016, 12:58    Reportáž    Praha – Squash

V pondělí 15. srpna se v Praze uskutečnil squashový turnaj. Protože právě přecházím od úklidu ke stěhování, přepisuji místo reportáže rozhovor s kolegy z týmu na úterním srazu organizátorů.

Operace kulový blesk

1. 8. 2016, 11:40    Reportáž    Praha – Squash

Squashové přesuny mezi Hamrem a Strahovem už máme zažité, ten poslední byl ale výjimečný…

Ani dusno nezabránilo kvalitnímu squashovému turnaji v Brně

27. 7. 2016, 16:00    Reportáž    Brno – Squash

Experiment s turnajem v týdnu dle mého názoru vyšel. Sešla se dobrá parta v začátečnících a velká kvalita v miniturnaji pokročilých. Bohužel došlo i na negativní zprávy, zejména potom ke zranění Toma Havlíka. Ale popořádku.